A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Камінська філія опорного закладу "Мутинський ліцей" Кролевецької міської ради Сумської області
Кролевецької міської ради Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки

7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно, але завдяки діаспорі воно відразу ж набуло статусу всесвітнього. День української хустки почали відзначати лише рік тому з ініціативи групи громадських діячів, акторів та успішних жінок України. Вінницькі активістки розпочали святкування дня, присвяченого українській хустці, 7 грудня 2019 року. Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.

15:40 07.12.2020

Відзначення Дня Збройних Сил України

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави.    День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

15:27 04.12.2020

ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

 Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію "16 днів проти насильства". Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства. 

17:20 30.11.2020

Щорічно в четверту суботу листопада український народ вшановує пам'ять невинних жертв Голодомору 1932-1933 років

Щорічно в четверту суботу листопада український народ вшановує пам'ять невинних жертв Голодомору 1932-1933 років. Дітям  дуже важко донести інформацію про ті страшні події. Але, це наша історія і наші діти мають її знати. Тому, з нагоди вшанування пам'яті жертв Голодомору, учні філії Камінський НВК переглянули відеоролик "Голодомор. Зернятка надії" та виготовили квітку "незабудьку", що асоціюється із геноцидом українського народу.

16:10 30.11.2020

Про проведення опитування онлайн

Про проведення опитування онлайн З метою вивчення ставлення громадськості (педагогічних працівників, батьків здобувачів освіти) щодо обов’язкового складання учасниками української літератури комунальним закладом Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти в період з 17.11.2020 до 29.11.2020 проводиться онлайн-опитування.

13:45 17.11.2020

# Дякую тобі, лікарю!# Учні 6 класу філії Камінський НВК долучаються до обласної соціально - просвітницької онлайн акції "Дякую тобі, лікарю!"

# Дякую тобі, лікарю!# Учні 6 класу філії Камінський НВК долучаються до обласної соціально - просвітницької онлайн акції "Дякую тобі, лікарю!" Дякуємо тим, хто служить Гіппократу. Дають життя, здоров'я всім сповна. Віддають людям своє серце, щоб були здорові їх серця. Низький уклін вам, ангели - охоронці в білих халатах.

11:26 09.11.2020

05 листопада 2020 року в філії ОЗЗСО Камінський НВК було проведено практичні заняття з правил пожежної безпеки

05 листопада 2020 року  в філії ОЗЗСО Камінський НВК було проведено практичні заняття з правил пожежної безпеки. Завданням цих заходів було:  поглибити поінформованість та знання учнів про пожежну безпеку, навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі, виховання у дітей розуміння важких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки; навчити діяти в екстремальних ситуаціях та збільшення уваги до дотримання правил пожежної безпеки.

11:18 06.11.2020

Проведення місячника «Увага! Діти на дорозі!»

 На виконання наказу ОЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів»  «Про проведення місячника «Увага! Діти на дорозі!»  та з  метою збереження життя та здоров'я учнів, вихованців у філії ОЗЗСО Камінський НВК було організовано та проведено ряд профілактичних заходів з безпеки дорожнього руху відповідно до плану "Увага! Діти -  на дорозі!", а саме:

19:47 30.09.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора