A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Камінська філія опорного закладу "Мутинський ліцей" Кролевецької міської ради Сумської області
Кролевецької міської ради Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

Соціальний відеоролик!!!Недопущення травмування дітей на дорогах

https://youtu.be/d1l5qJ2JrP0 З метою забезпечення безпеки дітей, попередження дорожньо-транспортного травматизму, запобігання вчиненню інших діянь, які призводять до травмування та загибелі дітей просимо  переглянути учнів та їх батьків соціальний відеоролик, який спрямований на недопущення травмування дітей на дорогах Сумської області.

17:10 18.11.2022

Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»

У Камінській філії з 14.11.2022 року по 18.11.2022 року відбувся  Тиждень безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».Були  організовані заходи, спрямовані на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, проведені бесіди з батьками учнів  щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки.

16:59 18.11.2022

День української писемності та мови

#9_листопада_День_української_писемності_та_мови#Знагоди свята для наших маленьких патріотів - учнів початкових класів Камінської філії ОЗ "Мутинський ліцей" була проведена інтелектуальна вікторина "Ой, яка чудова українська мова". Діти відповідали на запитання, будували та записували прислів’я про рідну мову, а також дізналися цікавинки про нашу солов'їну.Тримаємо освітній фронт, разом до ПЕРЕМОГИ

17:56 09.11.2022

#благочинна_акція_подякуй_військовим#

#благочинна_акція_подякуй_військовим# ????????????З нагоди Дня захисників і захисниць України Камінська філія ОЗ "Мутинський ліцей" долучається до благочинної акції "Подякуй військовим". Так учнівським, батьківським, та трудовим колективом філії були власноруч виготовлені подарунки: малюнки, листівки, сувеніри. Ну і як же без смаколиків для наших захисників? - вправні матусі, педагоги- господиньки, працівниці нашого закладу приготували домашньої випічки, а ще медок, чай, кава, і цілюще варення. Все для наших мужніх, найкращих ЗАХИСНИКІВ. Зі святом любі наші, молимося за вас. Дякуємо, підтримуємо та міцно обіймаєм!

10:15 17.10.2022

Урок - пам'ять "Герої не вмирають!" до Дня вшанування героїв "Небесної сотні"в Камінській філії

До Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні для учнiв початкових класiв Камінської філії був проведений урок - пам'ять "Герої не вмирають!" З метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості та виховання учнів у національно – патріотичному дусі.

19:26 18.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора