A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Камінська філія опорного закладу "Мутинський ліцей" Кролевецької міської ради Сумської області
Кролевецької міської ради Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

Переддень Дня Захисту Дітей

В переддень Міжнародного Дня захисту дітей на подвір'ї Камiнського НВК було весело та цікаво. Адже у нас - свято "А я люблю, коли сміються діти». Захоплюючі ігри, розваги, веселощі, конкурси, а ще головоломки, ерудовані завдання та каверзні запитання. А також музика, пісні та танці. Що може бути кращим початком літніх канікул та щасливого дитинства? Захід підготували вихователі оздоровчого табору" Вогник " Скиба О. Д., Щиренко Г. І., Макаренко М.О. 

18:09 03.06.2019

Навчальна практика для учнів 6-8 класів

Весело і змістовно проходить навчальна практика для учнів 6 - 8 класів Камінського НВК. Діти з задоволенням подорожують і наповнюють своє життя новими враженнями.

18:11 01.06.2019

Урочисте відкриття оздоровчого табору

27.05.2019 року відбулося урочисте відкриття оздоровчого табору з денним перебуванням організованого на базі Камiнського НВК "Вогник". Начальник табору Щиренко Г. І., вихователі Скиба О. Д., Макаренко М.О, та вчитель фізичної культури сприяють повноцінному та веселому відпочинку дітей. Проводять різноманітні цікаві вікторини, рухливі ігри, ранкову зарядку, квести, естафети, подорожі, екскурсії до лісу, річки. Адже діти - це наше майбутнє, тож давайте всі разом - зробимо початок літніх канікул наших дітей яскравим і незабутнім! 

18:13 28.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора